MSHOP MAĞAZACILIK YAZILIMI

Programlar Bulutta Kullanıma Hazır. Dilerseniz 15 Dk içinde İnternet Üzerinden Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

FLEXXI Mağazacılık Satış Yönetim Sistemi mSHOP ile mağazada ürün satışınızı kolaylıkla yapabileceksiniz.

Başlıca Özellikler

* Hızlıca ürünleri arayıp satış yapabilme özelliği.

* Barkodlu satış özelliği. Ürünlerin üzerinde var olan barkodları kullanabilirsiniz. Dilerseniz Barkod Etiket programımızı kullanarak hızlı bir şekilde Barkod Etiketleri üretebilirsiniz.

* Kolay Hesap Alma Ekranı. Birden çok ödeme yöntemi tanımlayabilme özelliği ; Nakit, Kredi Kartı, Cari Hesaba, Sodexo, SmartKart, Ödenmez gibi.

* Detaylı rapor alma seçenekleri ile tüm satışların, fişlerin takibi çok kolay.

* Birden fazla satış ekranı açabilme özelliği ile müşterileri bekletmeden işlem yapabilme.

* MOFFICE ile birlikte satılır. Detayları için MOFFICE sayfamıza bakınız.

MSHOP YAZILIMI DEMOSU

Programlarımızın Demolarını Buradan Kolaylıkla Kullanabilirsiniz. Kullanıcı Adı ve Şifre İçin Bizi Arayın

MSHOP

FLEXXI Mağazacılık Satış Yönetim Sistemi mSHOP ile işyerlerinin satış işlemlerinin gerçekleşmesi, ve takibi kolayca yapılır.

MSHOP YAZILIMI FİYATI

Çok Uygun Fiyatlarla Programlarımızı Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

Yukarıda yazılı fiyatlar yıllık peşin ödenmesi gereken fiyatlardır. Daha sonraki senelerde programı kullanmaya devam etmek isterseniz her sene başında yıllık ödemenizi yapıp devam edebilirsiniz.

Programlarımızda kullanıcı sınırlaması yoktur. Dilediğiniz kadar kullanıcı aynı anda programı farklı noktalardan kullanabilirler.

Programlarımız BULUT TABANLI olduğundan internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden programı kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki fiyatlara programların kurulması, eğitim hizmeti *, destek hizmeti (Sabah 07 - Akşam 24 arası) Versiyon güncellemeleri dahildir.

* Ücretsiz eğitim hizmeti programı ilk kez alımlarda olmak üzere ilk 15 gün için geçerlidir. Daha sonra eğitim istendiği takdirde Eğitim ücretinin saati 20 $ olacaktır.

FLEXXI flexxi web tabanlı pratik yazılım otel lokanta cafe bar market program ucuz kiralık KİRALIK YAZILIM PRATİK OTEL CAFE LOKANTA BAR WEB TABANLI market restaurant restoran yönetim YÖNETİM uygulama servis el terminali android safari EL TERMİNALİ sipariş SİPARİŞ sistem hızlı HOTEL hotel MOTEL motel programı yazılımı ADİSYON adisyon fiş FİŞ stok cari CARİ muhasebe üretim ÜRETİM imalat İMALAT reçete REÇETE otomasyon WEBDESK desk front office önbüro ÖNBÜRO ikram İKRAM resepsiyon PROGRAMI YAZILIMI restaurant takip takibi