MPOS MARKET POS FASTFOOD YAZILIMLARI

Programlar Bulutta Kullanıma Hazır. Dilerseniz 15 Dk içinde İnternet Üzerinden Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

FLEXXI Hızlı Satış Yönetim Sistemi mPOS ile Fast Food yada Market gibi işyerlerinin satış işlemlerinin gerçekleşmesi, siparişlerin uygun üretim noktalarından çıkartılması ve takibi kolayca yapılır.

mPOS Yemek Sepeti ile entegre çalışmaktadır.

Başlıca Özellikler

* Farklı Mekanlar için ayrı ürün grupları tanımlayabilme özelliği.

* Fast Food için kullanılıyorsa ; Siparişler mutfağa, fırına, içecek bölümüne yada sizin tanımlayacağınız birçok bölüme otomatik olarak gönderilir.

* Kolay Hesap Alma Ekranı. Birden çok ödeme yöntemi tanımlayabilme özelliği ; Nakit, Kredi Kartı, Cari Hesaba, Sodexo, SmartKart, Ödenmez gibi.

* Detaylı rapor alma seçenekleri ile tüm satışların, fişlerin, verilen siparişlerin takibi çok kolay.

* Barkodlu satış özelliği. Marketlerde çok satılan ama barkod basması sıkıcı ve maliyetli olan ürünleri ( örn. ekmek, sakız yada marketin kendi dolum yaptığı birer kiloluk şeker, pirinç gibi ürünleri ) buton olarak tanımlayarak barkod maliyetini azaltma.

* Birden fazla satış ekranı açabilme özelliği ile müşterileri bekletmeden işlem yapabilme.

* MOFFICE ile birlikte satılır. Detayları için MOFFICE sayfamıza bakınız.

MPOS YAZILIMI DEMOSU

Programlarımızın Demolarını Buradan Kolaylıkla Kullanabilirsiniz. Kullanıcı Adı ve Şifre İçin Bizi Arayın

MPOS

FLEXXI Hızlı Satış Yönetim Sistemi mPOS ile Fast Food yada Market gibi işyerlerinin satış işlemlerinin gerçekleşmesi, siparişlerin uygun üretim noktalarından çıkartılması ve takibi kolayca yapılır.

MPOS YAZILIMI FİYATI

Çok Uygun Fiyatlarla Programlarımızı Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

Yukarıda yazılı fiyatlar yıllık peşin ödenmesi gereken fiyatlardır. Daha sonraki senelerde programı kullanmaya devam etmek isterseniz her sene başında yıllık ödemenizi yapıp devam edebilirsiniz.

Programlarımızda kullanıcı sınırlaması yoktur ( Cep Telefonu için Yazılan Modüller Hariç ). Dilediğiniz kadar kullanıcı aynı anda programı farklı noktalardan kullanabilirler.

Programlarımız BULUT TABANLI olduğundan internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden programı kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki fiyatlara programların kurulması, eğitim hizmeti *, destek hizmeti (Sabah 07 - Akşam 24 arası) Versiyon güncellemeleri dahildir.

* Ücretsiz eğitim hizmeti programı ilk kez alımlarda olmak üzere ilk 15 gün için geçerlidir. Daha sonra eğitim istendiği takdirde Eğitim ücretinin saati 20 $ olacaktır.

FLEXXI flexxi web tabanlı pratik yazılım otel lokanta cafe bar market program ucuz kiralık KİRALIK YAZILIM PRATİK OTEL CAFE LOKANTA BAR WEB TABANLI market restaurant restoran yönetim YÖNETİM uygulama servis el terminali android safari EL TERMİNALİ sipariş SİPARİŞ sistem hızlı HOTEL hotel MOTEL motel programı yazılımı ADİSYON adisyon fiş FİŞ stok cari CARİ muhasebe üretim ÜRETİM imalat İMALAT reçete REÇETE otomasyon WEBDESK desk front office önbüro ÖNBÜRO ikram İKRAM resepsiyon PROGRAMI YAZILIMI restaurant takip takibi