MDESK OTEL YÖNETİMİ

Programlar Bulutta Kullanıma Hazır. Dilerseniz 15 Dk içinde İnternet Üzerinden Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

En küçüğünden, en büyüğüne kadar tüm otellerin ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede, kullanımı kolay, işlevsel bir program. Önbüro ve Muhasebe Entegre.

FLEXXI Otel Yönetim Sisteminin Önbüro modülü mDESK, satış noktaları, depolar, pos, market gibi otelin tüm departmanlarıyla birlikte tek bir bütün olarak çalışır. Sisteminizin verimliliğini arttırır.

Başlıca Özellikler

* Tek Tuşla Check-In işlemi, Çok kolay Grup Check-In işlemi, tek tuşla Check-Out işlemi.

* Çok kolay Grup oluşturabilme. Grup Folyosu ve Gruptaki her odanın ayrı folyosu vardır.

* Oda ve kişi bazında, hesap takibi. Tek Ekranda Tüm Oda Bilgilerine hakimiyet. Tek ekranda Odaya ait tüm Parasal Girdileri ve çıktıları yapabilme.

* Detaylı Oda Folio

* Detaylı Misafir Kimlik Bilgileri bölümü. Kayıt Formundan Firma Bilgilerine kolayca ulaşım. Fatura keserken dilerseniz kalan kişiye , dilerseniz firmaya dilerseniz başka bir şahsa fatura kesebilme imkanı.

* Misafir mesaj sistemi ve Oda Mesaj Sistemi. Tl veya Döviz olarak ve oda tipleri bazında fiyat tanımlama ve C/In anında dilerseniz TL Dilerseniz Döviz Fiyatlarını kullanabilme imkanı.

* Dilerseniz sabit fiyat , dilerseniz dilediğiniz fiyatı uygulayabilme imkanı. Oda değiştirme (room change) Tek Tuşla. Oda Hesabını başka bir odaya aktarım tek tuşla. Erken check-out , aynı odanın aynı gün içinde birden fazla satışı.

* Toplu rezervasyonlar, Toplu Check-In işlemleri çok kolay.

*Grup check-out işlemi. Gruptan oda ayırma, Gruba Oda ekleme, Münferit odaları grup haline getirebilme özelliği.

* Raporlamada kullanılan filtreleme sistemi ile çok seçenekli rapor alma imkanı. Geçici olarak otelden ayrılan misafir odasını Askıya Alma özelliği.

*Günlük konaklama listesi, günlük gelenler listesi, pansiyon dağılım raporu, Genel Yönetim Raporu gibi raporları rapor filtreleri ile çok detaylı oluşturabilme imkanı.

* Birden çok sekme açarak çalışma sistemi ile yarım kalan işlemlerinize sonrada devam etme olanağı ile çok verimli program kullanımı.

KBS ( Kimlik Bildirim Sistemi ( JANDARMA için Geçerli )

Jandarmaya bağlı Tesisler için programın içinden Kimlik Bildirimlerini gönderme sistemi hazır. Son derece pratik bir şekilde tek tuşla tüm check-in yapılmış misafirlerin bildirimlerini gönderebilirsiniz. Aynı şekilde tek tuşla tüm check-out olmuş misaifirlerin çıkış bilgisini gönderebilirsiniz.

PATRON MODÜLÜ

FLEXXI mDESK (Önbüro) Sisteminde yapılan tüm işlemleri mDESK-BOSS Patron Modülü ile Cep telefonlarından veya Tabletlerden inceleyen yazılımdır.

Iphone, Android, BlackBerry gibi her marka ve model cihazla çalışır.

Bu yazılım sayesinde Patron, Oteli ile ilgili tüm yapılan işlemleri cep telefonundan takip edebilir.

Başlıca Özellikler

Room Rack cepten görülebilir.

Her Odanın detayını görebilir, Oda Folio inceleyebilirsiniz.

Detaylı Raporlama Sistemi ile Otelinizle ilgili bilgilere heran kolayca erişebilirsiniz.

Genel Yönetim Raporu ile Otelinizin günlük detaylı faaliyetini kontrol edebilirsiniz.

Detaylı LOG takip sistemi ile , programa kimler girip çıkıyor görebilirsiniz.

OTEL YÖNETİMİ DEMOLAR

Programlarımızın Demolarını Buradan Kolaylıkla Kullanabilirsiniz. Kullanıcı Adı ve Şifre İçin Bizi Arayın

MDESK

FLEXXI Otel Yönetim Sisteminin Önbüro modülü mDesk, satış noktaları, depolar, pos, market gibi otelin tüm departmanlarıyla birlikte tek bir bütün olarak çalışır. Sisteminizin verimliliğini arttırır.

mDesk-BOSS

FLEXXI mDESK (Önbüro) Sisteminde yapılan tüm işlemleri mDESK-BOSS Patron Modülü ile Cep telefonlarından veya Tabletlerden inceleyen yazılımdır.

OTEL YÖNETİMİ MODÜLLERİ FİYATLARI

Çok Uygun Fiyatlarla Programlarımızı Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

Yukarıda yazılı fiyatlar yıllık peşin ödenmesi gereken fiyatlardır. Daha sonraki senelerde programı kullanmaya devam etmek isterseniz her sene başında yıllık ödemenizi yapıp devam edebilirsiniz.

Programlarımızda kullanıcı sınırlaması yoktur. Dilediğiniz kadar kullanıcı aynı anda programı farklı noktalardan kullanabilirler.

Programlarımız BULUT TABANLI olduğundan internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden programı kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki fiyatlara programların kurulması, eğitim hizmeti *, destek hizmeti (Sabah 07 - Akşam 24 arası) Versiyon güncellemeleri dahildir.

* Ücretsiz eğitim hizmeti programı ilk kez alımlarda olmak üzere ilk 15 gün için geçerlidir. Daha sonra eğitim istendiği takdirde Eğitim ücretinin saati 20 $ olacaktır.

FLEXXI flexxi web tabanlı pratik yazılım otel lokanta cafe bar market program ucuz kiralık KİRALIK YAZILIM PRATİK OTEL CAFE LOKANTA BAR WEB TABANLI market restaurant restoran yönetim YÖNETİM uygulama servis el terminali android safari butik otel programı apart otel basit otel programı otel rezervasyon programı EL TERMİNALİ sipariş SİPARİŞ sistem hızlı HOTEL hotel MOTEL motel programı yazılımı ADİSYON adisyon fiş FİŞ stok cari CARİ muhasebe üretim ÜRETİM imalat İMALAT reçete REÇETE otomasyon WEBDESK desk front office önbüro ÖNBÜRO ikram İKRAM resepsiyon PROGRAMI YAZILIMI restaurant takip takibi otel yazılımı otel programı restoran yazılımı restoran programı tekel büfe programı tekel büfe yazılımı