MOFFICE İŞLETME YÖNETİMİ

Programlar Bulutta Kullanıma Hazır. Dilerseniz 15 Dk içinde İnternet Üzerinden Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

Finansal İşlemler, Ürün Yönetimi, Üretim Takibi, Satınalma, Pazarlama, Sipariş, Saha Satış Modülleri. Tüm modüllerin birbirleri ile entegre çalıştığı pratik, kolay kullanımlı ticari paketlerimizle işlerinizi kolayca çözün.

MOFFICE KİMLER İÇİN ?

 • Her Türlü Ticari İşletmeler
 • Üretim ve Satış Yapan İşletmeler
 • Toptan Satış Yapan Mağazalar
 • Perakende Satış Yapan Mağazalar
 • Hızlı Satış Yapan İşletmeler
 • Sıcak Satış Yapan Firmalar
 • Online Satış Yapan İşletmeler
 • Zincir İşletmeler
 • İşinize Uygun Çözüm Olmadığını Düşünüyorsanız Bizi Arayın. Size Özel Çözümlerimizi Paylaşalım

  NASIL ÇALIŞIYOR

  Masaüstüne özel ve hertürlü cep telefonu ve tabletler için özel olmak üzere ayrı ayrı yazılım geliştirdik. Böylece Masaüstü versiyonumuz bir windows programı kadar esnek ve kullanışlı oldu. Mobil versiyonumuz ise ; Mobil cihazlara özgü özellikleri kullanarak hızlı ve pratik bilgi girişi olanağı sağladık.

  Cep telefonlarının sahip olduğu 4.5G yada 3G gibi kablosuz bağlantı özellikleri ile bilgi akışı her zaman her yerde sağlanabilir. Aynı zamanda wireless yazıcılar sayesinde saha satış personelleri fatura, çek/senet bordroları ve tahsilat işlemlerini yazdırabilirler.

  SAHA SATIŞ - SICAK SATIŞ ( MOffice Yazılımı ile Entegre )

  mSAT Mobil saha satış yazılımı, sahadaki plasiyerlerinizin ve direkt satış hizmeti veren ekibinizin hızlı satışlar yapmasına olanak sağlar. Böylece ekibiniz maksimum verimlilikle çalışmış olur.

  e-Fatura HAZIR

  FLEXXI ile e-faturaya kolayca geçiş yapabilir, internet bağlantınız olan her yerde istediğiniz cihazdan e-fatura gönderebilir, fatura dağıtmaktan kurtulur, zamandan tasarruf edersiniz.

  MODÜLLER

  Tüm Modüllerin Hem Masaüstü Tarayıcılar, hem de Mobil Tarayıcılar için uyarlanmış versiyonları, en son yazılım dilleri ve teknikleri kullanılarak hazırlanmıştır.

  mOFFICE

  İşletmenin her türlü cari hesap takibi, bankalar, stok takibi, çek-senet, alım, satım, kredi kartları, üretim işlemleri gibi hesap kitap işlemlerini gerçekleştirdiğiniz FLEXXI Programlarının Ana Motoru (Masaüstü tarayıcı ile çalışır)

  mBOSS

  mOFFICE modülünün tüm cep telefonları ve tabletler için özel yazılmış online çalışan versiyonu

  mSAT

  Tüm cep telefonları ve tabletlerde çalışabilen Online Sıcak Satış Yazılımı

  ORTAK ÖZELLİKLER

  Müşteri Yönetimi

  Tüm müşterilerinizi tanımlayın. Müşterilerinizin satışlarına, ödemelerine kolayca ulaşın. İsterseniz tek tıklamayla müşterinizin geçmişe dönük hesap ekstresini alın, isterseniz cep telefonunuzdan ekstreyi mail olarak gönderin.

  Depo Stok Yönetimi

  İstediğiniz kadar ürün ve depo tanımlayın. Her deponuzda hangi üründen ne kadar stok var gösterelim. Depo sayımları, stok giriş çıkış raporları tek tıklamayla elinizin altında.

  Üretim

  Detaylı üretim yönetimi ile reçete tanımları, reçete içinde reçete tanımları. Pratik Üretim Fişleri oluşturma. Üretim sonucu ortaya çıkan ürünlerin stoğa girişinin tanımlanması. Önceden üretim yada satış sonrası üretim seçenekleri ile tam entegre çalışan kolay , aynı zamanda detaylı ve verimli bir üretim takip modülü.

  Nakit Akışı

  Tüm masraflarınızı, satışlarınızı, alışlarınızı girdikten sonra size ileri tarihli nakit akış tablosu hazırlıyoruz. Hangi haftayı ne kadar gelirle kapatacağınızı önceden tahmin edebiliyor, harcamalarınızı buna göre planlayabiliyorsunuz.

  Tedarikçiler

  Ürün veya hizmet aldığınız tedarikçilerinizle olan ticaretinizi takip edin. Alışlarınızı, ödemelerinizi kolayca listeleyin. Vadesi gelen ödemelerinizi raporlayın.

  Çek-Senet İşlemleri

  Aldığınız, verdiğiniz, ciroladığınız tüm çeklerinizi senetlerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Çek-Senet ödemelerinizi bankadan yada kasanızdan yapabilirsiniz.

  Gelir Gider Tabloları

  Cari hesap kartlarında gelir, gider tanımları yaparak , istediğiniz iki tarih aralığında işletmenizin artıda olup olmadığını görün.

  Kullanım Kolaylığı

  Başlar başlamaz göreceksiniz ki, FLEXXI kullanmak için karışık muhasebe terimlerini bilmeniz gerekmez. Piyasadaki muhasebe programlarının karmakarışık ekranlarının aksine, çok basit ekranlarla ön muhasebenizi tutun. Sekme açarak çalışma mantığı ile örneğin; biryanda fatura keserken diğer sekmeye geçerek çek cirolama yapın, başka bir sekmede ise cari hesaplarınızı kontrol edin, hızınız kesilmesin.

  İŞLETME YÖNETİMİ DEMOLAR

  Programlarımızın Demolarını Buradan Kolaylıkla Kullanabilirsiniz. Kullanıcı Adı ve Şifre İçin Bizi Arayın

  MOFFICE

  İşletmenin her türlü cari hesap takibi, bankalar, stok takibi, çek-senet, alım, satım, kredi kartları, üretim işlemleri gibi hesap kitap işlemlerini gerçekleştirdiğiniz FLEXXI Programlarının Ana Motoru (Masaüstü tarayıcı ile çalışır)

  MBOSS

  mOFFICE modülünün tüm cep telefonları ve tabletler için özel yazılmış online çalışan versiyonu

  MSAT

  Tüm cep telefonları ve tabletlerde çalışabilen Online Sıcak Satış Yazılımı

  İŞLETME YÖNETİMİ MODÜLLERİ FİYATLARI

  Çok Uygun Fiyatlarla Programlarımızı Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

  Yukarıda yazılı fiyatlar yıllık peşin ödenmesi gereken fiyatlardır. Daha sonraki senelerde programı kullanmaya devam etmek isterseniz her sene başında yıllık ödemenizi yapıp devam edebilirsiniz.

  Programlarımızda kullanıcı sınırlaması yoktur ( mSat Modülü Hariç ). Dilediğiniz kadar kullanıcı aynı anda programı farklı noktalardan kullanabilirler.

  Programlarımız BULUT TABANLI olduğundan internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden programı kullanabilirsiniz.

  Yukarıdaki fiyatlara programların kurulması, eğitim hizmeti *, destek hizmeti (Sabah 07 - Akşam 24 arası) Versiyon güncellemeleri dahildir.

  * Ücretsiz eğitim hizmeti programı ilk kez alımlarda olmak üzere ilk 15 gün için geçerlidir. Daha sonra eğitim istendiği takdirde Eğitim ücretinin saati 20 $ olacaktır.

  FLEXXI flexxi web tabanlı pratik yazılım otel lokanta cafe bar market program ucuz kiralık KİRALIK YAZILIM PRATİK OTEL CAFE LOKANTA BAR WEB TABANLI market restaurant restoran yönetim YÖNETİM uygulama servis el terminali android safari EL TERMİNALİ sipariş SİPARİŞ sistem hızlı HOTEL hotel MOTEL motel programı yazılımı ADİSYON adisyon fiş FİŞ stok cari CARİ muhasebe üretim ÜRETİM imalat İMALAT reçete REÇETE otomasyon WEBDESK desk front office önbüro ÖNBÜRO ikram İKRAM resepsiyon PROGRAMI YAZILIMI restaurant takip takibi